11.10.2017

Zmiany w zarządzie Błękitnych

Informujemy, że w dniu dzisiejszym podczas nadzwyczajnego walnego zebrania członków stowarzyszenia Klubu Piłkarskiego Błękitni Stargard został uzupełniony skład zarządu klubu. Do trzech osób obecnych dotychczas w zarządzie klubu Zbigniewa Niemca (prezes), Jarosława Hajduka i Andrzeja Lemańczyka dołączyły dwie osoby ze stargardzkiego środowiska piłkarskiego. Do zarządu klubu weszli Robert Gajda oraz Krystian Domowicz. Obecnie zarząd klubu Błękitni Stargard liczy pięć osób. 

Rozszerzenie składu zarządu wynika z wielu dodatkowych zadań jakie spoczywają na klubie funkcjonującym na szczeblu centralnym oraz coraz szerszej działalności klubu w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży.  Zarówno Robert Gajda jak i Krystian Domowicz są bardzo dobrze znani w stargardzkim środowisku piłkarskim. 

Robert Gajda był wieloletnim zawodnikiem klub, praktycznie od zawsze związany z Błękitnymi Stargard. Był wybrany najpopularniejszym zawodnikiem Stargardu i nagrodzony nagrodą prezydenta miasta Stargard. Obecnie po zakończeniu kariery seniorskiej jest trenerem zespołu rezerw. Zawodowo jest związany z Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., który jest jednym z głównych sponsorów klubu. W zarządzie będzie odpowiedzialny za sprawy sportowe i koordynację pomiędzy drużynami seniorów, juniorów starszych i drużyny rezerw. 

Krystian Domowicz jest również od wielu lat związany z klubem, a także byłym zawodnikiem Błękitnych. Zawodowo jest właścicielem firmy budowlanej REMBUD od kilku lat wspierającej Błękitnych w ramach projektu KLUB 100. W zarządzie będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie środków finansowych z sektora prywatnego, koordynację i rozszerzenie projektu KLUB 100, a w głównej mierze za rozwój grup młodzieżowych funkcjonujących przy Błękitnych Stargard. 

Witamy nowe osoby w zarządzie klubu. Życzymy wielu owocnych lat pracy, kreatywnych pomysłów i dalszego rozwoju Błękitnych Stargard ! 

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

19.05.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

PGE GKS BEŁCHATÓW

0

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Bartłomiej Zdunek

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting